рішення та додатки

Про покращення  санітарно-епідеміологічної  ситуації    та  наведення  належного  санітарного  порядку в  селах  сільської   ради.

Про  затвердження   протоколу   з питань  відбору виконавця  комплексних послуг  з виконання робіт по виготовленню агрохімічних паспортів земельних ділянок у процесі підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва  та проведення земельних торгів.

Про затвердження умов продажу права оренди на земельну ділянку № 370 (стартової ціни, розмір орендної плати, з якої розпочинається продаж лоту на аукціоні), крок земельних торгів, розмір гарантійного внеску, реєстраційного внеску, встановлення строку користування земельною ділянкою

Про затвердження умов продажу права оренди на земельну ділянку № 367  (стартової ціни, розмір орендної плати, з якої розпочинається продаж лоту на аукціоні), крок земельних торгів, розмір гарантійного внеску, реєстраційного внеску, встановлення строку користування земельною ділянкою»

Про затвердження умов продажу права орендина земельну ділянку № 1104  (стартової ціни, розмір орендної плати, з якої розпочинається продаж лоту на аукціоні), крок земельних торгів, розмір гарантійного внеску, реєстраційного внеску,  встановлення строку користування земельною ділянкою»

Про затвердження умов продажу права оренди на земельну ділянку № 1105  (стартової ціни, розмір орендної плати, з якої розпочинається продаж лоту на аукціоні), крок земельних торгів, розмір гарантійного внеску, реєстраційного внеску,встановлення строку користування земельною ділянкою»