Про оголошення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення

17.10.2019 р. Калмиківська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення

розміщеного на першому поверсі двоповерхового будинку загальною площею 70.1 м кв  за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка вул. Аграрна, 25.

Балансоутримувач – Калмиківська сільська рада Старобільського району Луганської області.

1. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

2.Утримання приміщення у належному стані, за необхідності проведення поточного ремонту, що не спричиняє права власності орендарем на об'єкт комунальної власності.

3. Суборенда орендованого об'єкту   заборонена.

Конкурс відбудеться 24 жовтня 2019 року  о 10.00 год. у приміщенні Калмиківської сільської ради за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка  вул. Аграрна, 25.

Кінцевий термін подання пропозицій 23 жовтня 2019 року.

Телефон для довідок : (06461) 9 – 61 -36

Калмиківська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення на першому поверсі двоповерхового будинку загальною площею 30.0 м кв  за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка вул. Аграрна, 25.

1. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

3. Суборенда орендованого об'єкту   заборонена.

Конкурс відбудеться 26 березня 2019 року  о 10.00 год. у приміщенні Калмиківської сільської ради за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка  вул. Аграрна, 25.

Кінцевий термін подання пропозицій 25 березня 2019 року.

Телефон для довідок : (06461) 9 – 61 -36

03.06.19 Калмиківська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення на першому та другому поверхах двоповерхового будинку загальною площею 238.1 м. кв., в т. ч. : кімната №3 -17.2 м. кв.; кімната №4 -17.1 м.кв.; кімната №5 - 17.4. м.кв.; кімната №55 - 37.2 м. кв.;  кімната №19 - 8.3 м. кв.; кімната №20 - 8.8 м. кв.; кімната №21 - 7.7 м. кв.; кімната №22 - 19.5 м.кв.; кімната №27 - 88.0 м. кв.; кімната №28 - 16.9 м. кв., за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка вул. Аграрна, 25.

2.Утримання приміщення у належному стані, за необхідності

3. Суборенда орендованого об   заборонена.

4. Витрати , пов'язані з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, покладаються на переможця конкурсу .

Конкурс відбудеться 10 червня 2019 року  о 10.00 год. у приміщенні Калмиківської сільської ради за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка  вул. Аграрна, 25.

Кінцевий термін подання пропозицій 09 червня 2019 року.

Телефон для довідок : (06461) 9 – 61 -36.

.