Інформація Калмиківської сільської ради Старобільського району Луганської області

24.05.2019 р.      ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів   регуляторних актів

-рішення сесії Калмиківської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»  на території Калмиківської  сільської ради

-рішення сесії Калмиківської сільської ради  “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік” на території Калмиківської  сільської ради .

-рішення сесії Калмиківської сільської ради  “ Про встановлення місцевих податків  та зборів  на 2020 рік” на території Калмиківської  сільської ради .

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб ,  виконком Калмиківської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішення  сесії Калмиківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», рішення сесії Калмиківської сільської ради  “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік”,рішення сесії Калмиківської сільської ради  “ Про встановлення місцевих податків  та зборів  на 2020 рік”.

Розробник : виконавчий комітет Калмиківської сілської ради .

Проекти регуляторних актів та аналізи їх регулярних  впливів  будуть розміщені (оприлюднені)     на     офіційному     сайті     Калмиківської    сільської    ради http://kalmykivka.rada.org.ua/   в розділі     “Регуляторна діяльність. Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів”.

Дані проекти  рішень  підготовлені  з метою:

-дотримання вимог Податкового кодексу України ;

-забезпечення надходжень до місцевого бюджету Калмиківської сільської ради.

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів  регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення  та надавати в письмовій формі на адресу розробника:

Калмиківська сільська рада, вул.Аграрна,25, село Калмиківка, Старобільський район, Луганська область, 92711.

тел./факс: (06461) 9-61-36,9-1-37, та/або на електронну адресу:  srkalmikivka@ukr.net

Секретар сільської ради                                               О.Д.Сенченко