5 сесія

Бюджет СВІТЛЕ

Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Про затвердження Переліку видів громадських робіт на 2020 рік

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Бутко М.В.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Гришко О.І.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Жерелій М.М.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Зінченко А.Є.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Козачок К.М. та громадянину Козачок О.О.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Несмашній Л.Л.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Чернець С.М.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Юхимчук В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки, пасовищ № 151 громадянці Макусі Г.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки, пасовищ № 726 громадянці Макусі Г.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки, пасовищ № 656 громадянці Мєдвєдєвій Г.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки, пасовищ № 152 громадянці Мєдвєдєвій Г.І.

Про надання дозволу на виділення земельної частки(паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) №1340 гр. Журавльову Д.Д.

Про надання дозволу на виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) № 1401 гр. Полтавській І.А.

Про надання дозволу на виділення земельної частки(паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) №1400 гр. Полтавському П.С.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018року № 32/03 «Про сільський бюджет села Калмиківка на 2019 рік»

Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Калмиківка, с. Кринички, с. Левадне, с. Новодонбаське Калмиківської сільської ради Старобільського району Луганської області

Про надання дозволу гр.Голубничій С.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Луганська область Старобільський район село Джемільне .

Про надання дозволу гр.Голубничому О.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Луганська область Старобільський район село Джемільне .