Сесія 2

Про затвердження Регламенту Калмиківської сільської ради

Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Калмиківської сільської ради

Про виготовлення та затвердження форми зразків гербових печаток та штампів для виконавчого комітету Калмиківської сільської ради

Про утворення комісій та затвердження Положень комісій при виконавчому комітеті Калмиківської сільської ради

Про внесення змін до перспективного плану роботи виконавчого комітету Калмиківської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження Положення про старосту

Про визначення органу реєстрації, що здійснює реєстрацію,зняття з реєстрації місця проживання на території Калмиківської сільської ради

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Бутко Г.Г.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Чумаковій О.В.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Яценко Л.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), пасовищ № 448 громадянину Буту В.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), пасовищ № 747 громадянину Буту В.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), пасовищ № 689 громадянці Міловановій Т.В.

Зміни до  бюджету с.Світле

Зміни до бюджету с. Калмиківка

Про внесення змін до затвердженної Програми благоустрою населених пунктів Світлівської сільської ради на 2019 рік

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної Документації "Освітлення вулиць с.Світле, с.Єгорівка, с.Джемільне Старобільського району Луганської області"