3 сесія

Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Макухі Г.Г.

Про виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Мєдвєдєвій Г.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі ( на місцевості) земельної частки(паю) кормових угідь(сіножаті) №1339 гр. Журавльову Д. Д.

Про затвердження проектно-кошторисної документації "Освітлення вулиць с.Світле, с.Єгорівка, с.Джемільне Старобільського району, Луганської області"

Про затвердження проектно-кошторисної документації "Освітлення вулиць в с. Світле Старобільського району Луганської області вул. Центральна, вул. Озерна, вул. Шкільна, вул. Мира, вул. Горького"

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція комерційного вузла обліку газу нежитлового приміщення Калмиківської сільської ради Старобіль-ського району Луганської області за адресою: вул. Аграрна, 25, с. Калмиківка, Старобільський район, Луганська область ”

Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018року № 32/03 «Про сільський бюджет села Калмиківка на 2019 рік»