Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Калмиківська громада.» (код ЄДРПОУ: 26411031) був реорганізований і увійшов до складу Старобільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Різне


До відома населення!!!

Луганськгаз повідомляє щодо необхідності укладання Договору про надання послуг з технічного обслуговування внутрішнтобудинкової системи газопостачання та газового обладнання.

Порушення або невиконання вимог Правил безпеки систем газопостачання та/або Кодексу газорозподільних систем є підставою для припинення газопостачання та може призвести до виконання аварійних ситуацій, які можуть загрожувати життю та здоров’ю громадян.

Для укладання договору про надання послуг з технічного обслуговування звертайтеся в Старобільське МРУЕГГза адресою: м. Старобільськ , вул. Залізнична, 41, каб. №15 (2-й поверх). При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

 


Оголошений конкурсу

на участь у Програмі стажування молоді

в Апараті Верховної Ради України у 2021 році

Відповідно до статті 48 Закону України «Про державну службу» та з метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді.

Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу.

Наразі оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році. Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського).

Для участі у конкурсі необхідно до 15 листопада 2020 року заповнити в електронному вигляді Анкету на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році (кінцевий термін надсилання анкети -23:59 15 листопада 2020 року) http://intems.org.ua/uk/anketa2020.

На изображении может находиться: текст


Як можна подати документи для державної реєстрації громадських

формувань у період карантину та отримати консультацію.

Онлайн послуги Міністерства юстиції України

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків), з метою зниження ризиків інфікування гострою респіраторною інфекцією COVID-19, як громадян так і працівників Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що громадські формування можуть подати документи для державної реєстрації не лише звернувшись особисто до суб'єкта державної реєстрації або центру надання адміністративних послуг, а і надіслати поштою, що значно зменшує ризик інфікування та захворювання.

Документи для проведення державної реєстрації громадських формувань у Луганській області необхідно надсилати за адресою – 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд.22.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання документів поштовим відправленням, підпис заявника на відповідній формі заяви засвідчується нотаріально!

Окрім того, стануть у нагоді послуги Онлайн будинку юстиції, за посиланням https://online.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна перевірити тотожність найменування громадської організації, новоствореній громадській організації зі статусом юридичної особи подати документи для проведення попередньої правової експертизи документів, а також подати документи онлайн для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

Звертаємо увагу, що у разі користування послугами Онлайн будинку юстиції та подачі документів для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи, засновникам громадської організації необхідно мати електронний цифровий підпис!

Якщо є необхідність в отриманні консультації з питань державної реєстрації громадських формувань пропонуємо скористатися онлайн чатом з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/online-chat-gf/ або звернутись по телефонам 0645242216, 0953624202.

Скориставшись одним з наведених вище способів подачі документів для державної реєстрації або способів отримання консультації можна знизити ризики захворювання та розповсюдження інфекції!

У разі крайньої потреби візиту, просимо максимально дотримуватися санітарно-епідеміологічних правил, встановлених та впроваджених МОЗ України на період карантину.            БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)

________________________________________________________________________________


Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню зі статусом юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб –підприємців та громадських формувань після проведеної реєстраційної дії

 

Діюче програмне забезпечення порталу електронних сервісів Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) надає можливість юридичній особі отримати виписку та установчі документи (у разі державної реєстрації створення юридичної особи або державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи) за результатами проведеної реєстраційної дії.

Так, отримати виписку і установчі документи юридичній особі можна або скориставшись прямим посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/get-documents (варіант 1) або Онлайн будинком юстиції за посиланням https://online.minjust.gov.ua (варіант 2).

Звертаємо увагу, що у першому та другому варіанті необхідно мати код доступу до результатів надання адміністративної послуги кількістю від 6 до 12 символів (далі – Код доступу), який генерується в автоматичному режимі та розміщується поруч з реєстраційним номером справи на описі документів, один примірник якого залишається у заявника після подачі документів.

У першому варіанті, скориставшись посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/get-documents, необхідно обрати на відкритій веб-сторінці поле "Результат надання адміністративних послуг", у графі "Код доступу*" ввести Код доступу з опису документів і далі натиснути "Перевірити".

У другому варіанті, скориставшись Онлайн будинком юстиції за посиланням https://online.minjust.gov.ua, необхідно перейти до розділу "ІНФОРМАЦІЯ З РЕЄСТРІВ", обрати "ОРГАНІЗАЦІЇ, ОБ’ЄДНАННЯ, ФОРМУВАННЯ" і у переліку реєстрів вибрати "Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань". Далі, на відкритій веб-сторінці, обрати поле "Результат надання адміністративних послуг", у графі "Код доступу*" ввести Код доступу з опису документів і далі натиснути "Перевірити".

В обох варіантах, після проведення всіх вищезазначених дій, необхідно пройти спеціальний тест системи reCAPTCHA і далі з'являться відомості про результат надання адміністративної послуги, інформація про найменування юридичної особи, проведену реєстраційну дію, дату дії, а також документи, які можна завантажити – виписку та у разі державної реєстрації створення або державної реєстрації змін до установчих документів, також, установчий документ юридичної особи.

Для завантаження документів, необхідно натиснути на "Завантажити документ".

Звертаємо увагу, що завантажені файли можуть містити в собі декілька сторінок установчого документу юридичної особи.

Контактні номери телефонів відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 0645242216, 0953624202.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)


До відома населення!!!

Луганськгаз повідомляє щодо необхідності укладання Договору про надання послуг з технічного обслуговування внутрішнтобудинкової системи газопостачання та газового обладнання.

Порушення або невиконання вимог Правил безпеки систем газопостачання та/або Кодексу газорозподільних систем є підставою для припинення газопостачання та може призвести до виконання аварійних ситуацій, які можуть загрожувати життю та здоров’ю громадян.

Для укладання договору про надання послуг  з технічного обслуговування звертайтеся в Старобільське МРУЕГГза адресою: м. Старобільськ , вул. Залізнична, 41, каб. №15 (2-й поверх). При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.


ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

 

З метою формування позитивного іміджу та бренду Луганської області; виховання ідеалів, побудови миру та любові до рідного краю; розвитку, популяризації та активізації  участі молоді та громади у прийнятті рішень, Громадська організація «Громадський дім», Програма ООН із відновлення та розбудови миру, Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації проводять Конкурс художньої творчості з живописної композиції на тему «Тварини – символи Луганщини» з 09 листопада по 09 грудня 2020 року (далі -Конкурс).

 До участі у Конкурсі запрошуються мешканці Луганщини віком від 7 років.

Конкурс проводиться у чотирьох категоріях:

  • молодша вікова категорія – від 7 до 11 років;
  • середня вікова категорія – від 12 до 17 років;
  • старша вікова категорія – від 18 та старше;
  • категорія «цифровий малюнок»  (без вікових обмежень).

  Додатково проводиться конкурс на приз глядацьких симпатій (голосування за роботи відбуватиметься на сторінці конкурсу у соціальній мережі «Фейсбук» - htts://bit.ly/35TxnN4).

Конкурсна робота (скан або фото) разом із заявкою подається до Організаційного комітету ,шляхом направлення листа на електронну адресу konkursluh2020@ukr.net. З більш детальною інформацією щодо умов Конкурсу можна ознайомитися в інформаційній довідці за посиланням htts:// bit.ly/389ESlz.

 Подарунки для переможців у номінаціях будуть брендові. Перші 100 учасників гарантовано отримають грамоти та брендові заохочувальні подарунки.

 

Запрошуємо до участі у Конкурсі та бажаємо успіху!

 

 

Виконавчий комітет

Калммиківської ОТГ

 


До відома населення!!!

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня 2020 року оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - “Ігри Нескорених 2.О.”.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" спортивні змагання будуть проводитись онлайн у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері та велоспорт.

Реєстрація учасників триває до 31 жовтня 2020 включно. Зареєструватися на онлайн змагання “Ігри Нескорених 2.0." можна на сайті Ігор Нескорених за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman.


Другий етап проекту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя»

 

З початку листопада ГО «АРР Східно Донбасу» розпочинає другий етап проекту Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій̆ у сфері підприємництва та правосуддя» реалізація якого відбувається за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

Щиро запрошуємо представників Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА розповсюдити наступну інформацію:

 

Триває набір на участь у тренінгах для самозайнятих жінок (жінки які не займаються підприємництвом, але хочуть почати свій бізнес).

Зареєструватися для участі у проєкті Ви можете перейшовши за посиланням

https://forms.gle/GeKw7oAmzBVnApeR6

 

Кінцевий термін подачі заявок 25 жовтня

 

 

Що?  Дводенні тренінги для самозайнятих жінок на теми : «Права жінок та гендерна рівність», «Бізнес-планування - як крок до початку власної справи ».                             

 

Коли? початок листопада 2020 року.

 

Де?      м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, 30/1 (офіс ГО «АРР Східного Донбасу» (конференц-зал).

 

У рамках даного проекту ГО «АРР Східно Донбасу» в листопаді розпочне проводити тренінги для самозайнятих жінок із сільської місцевості на сході України з підприємництва та дотримання законодавства, гендерної рівності та соціального захисту. Програма тренінгу орієнтована на бізнес-планування, менеджмент та маркетинг та прив’язана до місцевих географічних аспектів. Тренінг також охоплює питання гендерної рівності та соціального захисту.


Відновлювані джерела енергії для домогосподарств

Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – "Чиста" енергія для Вашої родини".

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.

Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:

  • сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
  • теплові насоси або твердопаливні котли – для опалення;
  • геліоколектори – для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.   

«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Тож, дізнавайтеся про переваги відновлюваних джерел енергії - у відеоролику "Чиста" енергія для Вашої родини" (https://youtu.be/k2r79kEZmqg) та брошурах, розроблени спільно Держенергоефективності та Енергетичним регулятором  «E-Control» (Австрія) у рамках Проекту ЄС Twinning у 2020 році.http://saee.gov.ua/uk/content/renewables


Шановні колеги!

 

Департаментом створено промоційний ролик Луганської області «Луганщина. Гостинний край великих можливостей». В ньому використано графічний дизайн,
2-D анімацію та 3-D графіку. Створення продукту стало можливим завдяки підтримці наших надійних партнерів – Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ролик просуває потенціал Луганської області, доносить повідомлення про те, що регіон дійсно привабливий та перспективний. Зміст відео охоплює ключові сфери, за допомогою графіки окреслено перспективи розвитку кожної з них.

Вищезазначений продукт сприятиме укріпленню позитивного іміджу серед потенційних ділових кіл, розширенню географії країн-партнерів та усуненню інформаційних факторів з негативного сприйняття Луганщини зарубіжним бізнес-співтовариством.

З метою популяризації і широкої промоції Луганщини, її потенціалу та перспектив розвитку просимо Вас використовувати цей потужний інформаційний ресурс.

Промо-ролики можна переглянути та завантажити за посиланнями:

https://cutt.ly/EfjB3rN – українська версія;

https://cutt.ly/SfjNqRr – англійська версія.

 


До відома населення!!!!

     У зв’язку з встановленням стійкої сухої погоди, високого та надзвичайного класів пожежної небезпеки, з метою недопущення виникнення пожеж на території об’єднаної громади, враховуючи посилення карантинних заходів і надзвичайну ситуацію в Україні, виконавчий комітет Калмиківської сільської ради просить утриматися від  відвідування лісів і в’їзду до них автомобільного транспорту та інших механізмів за винятком тих, що використовуються для потреб лісового і мисливського господарства.

   Дякуємо за порозуміння!

 

Виконавчий комітет

Калмиківської сільської ради


Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: консультації з бізнесом

Шановні колеги,

Під егідою Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної стартував процес консультацій з українським бізнесом стосовно очікуваних параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В ході консультацій ми очікуємо отримати пропозиції зацікавлених українських компаній та бізнес асоціацій, на основі яких буде формуватися консолідована позиція української сторони на переговорах з Європейським Союзом.

Такі переговори можуть розпочатися вже в 2021 році.

Відтак, пропонуємо вам взяти участь в онлайн-опитуванні https://bit.ly/AAupdateform, яке дозволить зібрати пропозиції українського бізнесу до оновлення Угоди.

N.B.: Якщо окремі питання не стосуватимуться вашого товару чи послуги, або якщо ви не впевнені у відповіді, просимо вас пропускати їх та заповнювати наступні питання.


До уваги структурних утворень політичних партій!

 

          У  зв'язку з призначенням Верховної Радою України чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2020 року, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що політична партія (організації політичної партії) є суб'єктами виборчого процесу відповідних виборів.

          Звертаємо увагу, що територіальними органами Міністерства юстиції України, не пізніш як за тридцять п’ять днів до дня голосування передаються на паперових носіях та в електронному вигляді до Центральної виборчої комісії (далі – ЦВК) та відповідних територіальних виборчих комісій відомості щодо зареєстрованих місцевих організацій політичних партій із зазначенням керівників, а в разі зміни керівників місцевих організацій політичних партій - невідкладно інформує про це ЦВК та відповідні територіальні виборчі комісії.

          Суб'єктом державної реєстрації громадських формувань, у тому числі структурних утворень політичних партій, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області, є Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

          У зв'язку з вищенаведеним нагадуємо, що у разі необхідності проведення державної реєстрації структурних утворень політичних партій у Луганській області необхідно звертатися до Відділу.

          Документи структурним утворенням політичних партій зі статусом юридичної особи можна подати як до Відділу так і до Центрів надання адміністративних послуг у Луганській області, з переліком яких можна ознайомитись за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/cat_ndd/derzhavna-reiestratsiia-drukovanykh-zasobiv-masovoi-informatsii-ta-hromadskykh-formuvan/.

          Документи структурним утворенням політичних партій, що не мають статусу юридичної особи можна подати до Відділу.

          Також, нагадуємо про перелік документів, які подаються для державної реєстрації змін до відомостей про структурні утворення політичних партій.

          Для державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії зі статусом юридичної особи подаються наступні документи:

          заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

          примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, крім внесення змін до інформації про місцезнаходження та про здійснення зв’язку з юридичною особою;

          відомості про керівні органи громадського формування (ім’я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку) – у разі внесення змін до складу керівних органів;

          документ про сплату адміністративного збору, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

 

          Для державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, подаються такі документи:

          заява про державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

          примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління структурного утворення політичної партії про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

          примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) протоколу засідання керівного органу структурного утворення політичної партії, на якому відповідно до статуту політичної партії було скликано засідання вищого органу управління структурного утворення політичної партії;

          документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту політичної партії;

          відомості про керівні органи структурного утворення політичної партії (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку) – у разі внесення змін до складу керівних органів.

          Наголошуємо, що рішення про зміни до відомостей про обласні, міські і районні організації або інші структурні утворення, передбачені статутом партії, а також про первинні осередки політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, приймаються в порядку, визначеному статутом партії, та оформляються протоколом засідання відповідного уповноваженого органу.

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до Відділу за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)


Онлайн реєстрація громадської організації за допомогою Онлайн будинку юстиції

 

            Після запровадження Міністерством юстиції України зручного сервісу для громадян – Он-лайн будинку юстиції (посилання у мережі Інтернет - https://online.minjust.gov.ua) (далі – Портал), у новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи з'явилася можливість подавати документи для державної реєстрації створення громадських організацій зі статусом юридичної особи онлайн, не звертаючись при цьому до реєструючого органу або центру надання адміністративних послуг.

            Обов'язковою умовою подання документів для державної реєстрації через Портал є наявність електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) засновників громадської організації та заявника – особи, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій.

            Документи для державної реєстрації в електронній формі подаються заявником через персональній кабінет на Порталі. Після реєстрації у персональному кабінеті на Порталі необхідно увійти до розділу "Послуги", у цьому розділі обрати "Подати заяву", і перейти "Державна реєстрація створення громадської організації зі статусом юридичної особи".

            Далі заявником заповнюється заява про державну реєстрацію створення юридичної особи. При заповненні заяви необхідно уважно ставитись до внесення відомостей до відповідних граф та блоків. По закінченню формування заяви заявником завантажуються у форматі PDF документи, які подаються для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи відповідно до переліку визначеного діючим законодавством.

            Необхідно зазначити, що документи, які завантажуються, не потрібно підписувати власноруч засновниками. Підписання здійснюється за допомогою ЕЦП пізніше. Далі необхідно перевірити заповнену та сформовану заяву і завантажені документи після чого заявник підписує ЕЦП заяву.

            Потім, користуючись порадами на Порталі, засновники підписують ЕЦП протокол установчих зборів засновників та установчий документ.

            Заява та документи автоматично відправляються на розгляд державному реєстратору після підписання документів всіма засновниками! Тому, перед підписанням заяви та документів ЕЦП, необхідно уважно перевірити їх, оскільки після підписання документів засновниками їх неможливо корегувати, вносити зміни тощо.

            Протягом трьох робочих днів у персональному кабінеті на Порталі заявник отримує відповідь про державну реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи або про відмову в державній реєстрації.

            Отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків)


Оголошення  конкурсу грантів

Повідомляємо, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Мета програми - відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Загальна сума грантового конкурсу складає 2,56 млн доларів США.

Максимальна сума одного гранту – 250 000 гривень. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проєкту.

Більш докладну інформацію можна знайти за посиланням: https://bit.ly/33ugite.

Заявки потрібно подавати виключно через онлайн-систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua.

Кінцевий термін подання заявок: 06 вересня 2020 року включно

Просимо поінформувати зацікавлені організації/установи про можливості участі у зазначеному конкурсі.

Також повідомляємо, що для інформування широкого кола громадськості, бізнесу, органів влади про поточні грантові конкурси Департаментом створено окремий сайт «Ідеї народжують зміни» (http://grantloda.inf.ua/). Окрім цього на сайті щомісячно публікується інформаційний бюлетень «Гранти. Конкурси. Можливості», розміщено методичні матеріали по заповненню грантових заявок, рекомендації щодо участі у грантових програмах, профілі та регіональні дослідження донорських організацій, інформацію про навчальні курси з проєктного менеджменту тощо.

 


Представники координатора проектів ОБСЄ в Україні налагоджують співпрацю із Калмиківською громадою

15 липня 2020 року з метою налагодження співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми у Калмиківській об’єднаній територіальній громаді відбулась он-лайн зустріч з експертом-консультантом проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Тридубом Ігорем.

Торгівля людьми - це тяжкий кримінальний злочин, є грубим порушенням прав людини та в своїй суті несе загрозу національній безпеці країни. Ця проблема залишається однією з найгостріших в Україні у зв’язку із складною економічною ситуацією, збройним конфліктом на сході України та запровадження карантинних заходів через COVID-19.

Більшість громадян навіть не підозрюють, що постраждали від торгівлі людьми, тому не звертаються по допомогу, а інколи просто не знають куди звертатися.

Крім налагодження співпраці з Калмиківською ОТГ експерт ОБСЄ мав на меті сприяти посиленню координації діяльності структур, які здійснюють заходи  з протидії торгівлі людьми, вивчення виконання державних програм протидії торгівлі людьми, надання рекомендацій щодо ефективної та якісної допомоги можливим постраждалим від торгівлі людьми, консультувати з розробки та проведенні заходів з попередження торгівлі людьми для населення громади.

У подальшому планується продовжити співпрацю між ОБСЄ та Калмиківською ОТГ.


Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у Луганській області

Для державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), подаються:

заява про державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління структурного утворення політичної партії про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) протоколу засідання керівного органу структурного утворення політичної партії, на якому відповідно до статуту політичної партії було скликано засідання вищого органу управління структурного утворення політичної партії;

документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту політичної партії;

відомості про керівні органи структурного утворення політичної партії (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку) - у разі внесення змін до складу керівних органів.

Для державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у структурному утворенні політичної партії, що не має статусу юридичної особи, член керівного органу (крім керівника) подає копію заяви про зупинення (припинення) ним членства до відповідних статутних органів політичної партії з відміткою про її прийняття.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі - не пізніше десяти робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації змін до відомостей про первинний осередок політичної партії - протягом одного робочого дня з дати подання документів для державної реєстрації.

За проведення вищенаведених реєстраційних адміністративний збір не справляється.

У Луганській області, документи подаються до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22.

Отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна також звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за телефонами - 0953624202, 0645242216.

Східне міжрегіональне управління

Міністерства юстиції (м. Харків)


Державна реєстрація припинення громадського об'єднання,

що не має статусу юридичної особи у Луганській області

       Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

       Громадське об'єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу.

       Для державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, про його саморозпуск.

      Розгляд документів, поданих для державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

      За державну реєстрацію припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, адміністративний збір не справляється.

     Документи для державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, місцезнаходженням якого є населені пункти Луганської області, подаються до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22.

    Отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна також звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління

Міністерства юстиції (м. Харків)


Кабінет міністрів ухвалив постанову № 447 Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств та кооперативів. 

У постанові передбачено: 

  • спеціальну бюджетну дотацію у розмірі 5 тис. гривень за утримання корів фермерському господарстві, у власності якого є не менше 5 корів (але не більше 250 тис. грн на одне господарство);

  • часткову компенсацію витрат, пов'язаних із сертифікацією органічного виробництва, максимальний розмір якої має становити не більше 100 тис. гривень на рік;

  • бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для новостворених фермерських господарств, яка надаватиметься їм для провадження сільськогосподарської діяльності (не більше 60 тис. гривень на одне новостворене господарство);

  • часткову компенсацію витрат, пов'язаних із наданням дорадчих послуг, шляхом компенсації 90% вартості, але не більш як 10 тис. гривень за надані фермерам та сільгоспкооперативам дорадчі послуги;

  • відшкодування сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам 70% вартості (без ПДВ) придбаної техніки та обладнання, у т.ч. профінансованих за рахунок банківського кредиту, але не більш як 3 тис. гривень на один кооператив.

Для отримання фінансової підтримки фермери подають уповноваженому банку заявку та підтвердні документи в паперовій або електронній формі, а саме:

  • копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”), або копію статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу та список його членів, дійсний на дату подання заявки;

  • одну із таких форм відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою:

  • стосовно земель фермерського господарства як юридичної особи — для земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні фермерського господарства, або земельних ділянок, які перебувають у користуванні голови фермерського господарства, наданих йому із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства;

  • стосовно земель фермерського господарства, створеного без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”, — для земельних ділянок, які перебувають у власності та/або користуванні членів фермерського господарства;

  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства), а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, — копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період;

  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, в паперовій або електронній формі;

  • довідку, видану Укрдержфондом у довільній формі та чинну на дату подання заявки, про відсутність простроченої заборгованості.

У постанові зазначається, що для отримання фінансової підтримки кооператив до 1 жовтня подає до одного із уповноважених банків, крім документів, передбачених пунктом 6 цього порядку, такі документи:

  • інформацію від Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин про власників і наявну кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів (кіз, овець) станом на 1 січня поточного року (щодо членів кооперативів, які провадять діяльність у галузі тваринництва);

  • інформацію з Державного реєстру потужностей операторів ринку про наявність відповідних потужностей (щодо членів кооперативів із заготівлі та переробки продукції бджільництва);

  • відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою для кооперативу (щодо членів кооперативів, які провадять діяльність у галузі рослинництва);

  • баланс і звіт про фінансові результати за останній звітний період за встановленою формою, а кооперативи, зареєстровані у поточному році, — копію фінансового звіту за останній звітний період, що передує поданню заявки, за встановленою формою;

  • копію договору з постачальником техніки та обладнання;

  • копію платіжного доручення (у разі компенсації кредиту — про сплату 30 відсотків вартості техніки та обладнання, у разі компенсації вартості — про оплату 100 відсотків їх вартості);

  • акт приймання-передачі техніки та/або обладнання;

  • копію видаткової накладної;

  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації).


 

ДО ВІДОМА

 

На виконання «Договору про надання послуг» № 104 від 18.05.2020 року укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру в Луганській області та Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру» а також Наказу Головного управління Держгеокадастру в Луганській області № 370-СГ від 23.01.2020 року «Про проведення державної інвентаризації земель» Луганська регіональна філія Центру ДЗК оголошує про проведення робіт з державної інвентаризації земель у Луганській області. Згідно План-графіку проведення державної інвентаризації земель у 2020 році на території Луганської області у червні-липні проводиться інвентаризація земель сільськогосподарського призначення, а у серпні-грудні роботи з інвентаризації земель несільськогосподарського призначення. Просимо всіх суміжних користувачів бути готовими для узгодження меж земельних ділянок про час проведення заходу буде повідомлено додатково. 


До відома населення!!!!

  У зв’язку з подовженням карантину на території Луганської області до 31 липня 2020 року, всі масові заходи на території об’єднаної громади  призупинено до закінчення карантину.

Дякуємо за порозуміння.

Виконавчий комітет

Калмиківської сільської ради


Дія.Бізнес

Міністерство цифрової трансформації України (далі – Мінцифра) реалізує національний проєкт з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, який має онлайн- і офлайн- складові.

Онлайн-складова – це Національна онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua), яка була запущена 28.02.2020.

На зазначеному веб-сайті розміщено вже більше 730  корисних матеріалів для підприємців.

Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки підприємців. У Харкові відкрито перший центр підтримки підприємців Дія.Бізнес (https://bit.ly/37eGcBj).

Мінцифра за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» оцифровує об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес- об’єднання  України та розробляє інтерактивну мапу для потенційних і діючих підприємців країни на веб-сайті Дія.Бізнес.

На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес- асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні.

Мета проєкту – консолідувати на одному веб-сайті Дія.Бізнес всю інформацію про існуючі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, які можуть надати підтримку потенційним та діючим підприємцям на локальному рівні.

До кінця червня 2020 року інтерактивна мапа буде доступна на веб-сайті Дія.Бізнес, а підприємці матимуть можливість знайти у своєму регіоні об’єкти, які зможуть надати допомогу з питань створення та розвитку бізнесу.

Разом із тим, для оперативного збору інформації Мінцифрою та залучення більшої кількості зацікавлених пропонуємо розповсюдити опитувальник для організацій, що підтримують бізнес та бізнес-об’єднань, який доступний при наявності облікового запису Google за посиланням: https://forms.gle/kVnPE2XA4yXnLAcY7. Після заповнення цього опитувальника Мінцифра розгляне анкети і включить такі організації, у разі відповідності, до інтерактивної мапи.

 

 


ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ!

 

Калмиківська сільська рада повідомляє, що у 2020 році в Японії втретє буде проведено міжнародний конкурс художніх робіт осіб з обмеженими можливостями «Paralym World Cup». Організаторами конкурсу є асоціація з підтримки осіб з обмеженими можливостями«Paralym Art» та японська компанія «Clobal Wave Inc.». Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти та культури, спорту, науки і технологій Японії в рамках культурної програми Олімпійських ігор у м.Токіо.

До участі у конкурсі запрошуються особи з обмеженими можливостями. Тема конкурсу «Peace» («Мир»). Приймаються авторські роботи розміром від А0 (841х1189 мм) до А4 (210 mm х 297mm) за такими спрямуваннями як цифровий живопис, кольорові малюнки олівцем, акрилові картини, живопис олійними та акварельними фарбами, мистецтво вирізання з паперу, техніка «прінт», вишивка, каліграфія, тощо. Фотографії та об’ємні роботи до участі не приймаються. Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні заповнити анкету учасника, погодитись з умовами конкурсу та надіслати зображення своєї роботи за допомогою веб-сайту https:/en.paralymrtwc.com/entriform.

Термін подання робіт – 30 червня за японським часом.

 

Запрошуємо до участі та бажаємо успіху і перемоги!

 

Виконавчий комітет

Калмиківської ОТГ


 



ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ!

 

Калмиківська сільська рада доводить до відома громади, що Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Всеукраїнським громадським об’єднанням “Національна асамблея людей з інвалідністю України” розпочало конкурсний відбір учасників пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень». Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні у мистецьких школах освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод. Детальна інформація про проєкт та умови участі у ньому розміщені на офіційній інтернет-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/3767.html

Кінцевий термін подачі заявки для участі у проєкті - 30 червня 2020 року.

Запрошуємо до участі та бажаємо успіху!

 

 

Виконавчий комітет

Калмиківської ОТГ

 


У В А Г А!

О Б’Я В А!

 

На виконання Розпорядження голови Луганської обласної адміністрації- керівника Луганської військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая від 12.05.202 р. №351 «Про забоону відвідування лісових масивів у пожежонебезпечний період 2020 року», виконавчий комітет Калмиківської сільської ради інформує, що вказаним розпорядженнямнаселенню заборонено відвідування лісіву період високої пожежної небезпеки протягом 2020 року.

 

Виконавчий комітет

Калмиківської ОТГ

 


До відома населення!!!!

 

Калмиківська сільська рада повідомляє, що Міністерством молоді та спорту України разом із спортивною спільнотою та Товариством Червоного Хреста України розпочинає Акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#перемогаунасвкрові). Метою Акції-марафону є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України. Пропонуємо долучитисядо Акції-марафону щодо наповнення банку крові.

 

Виконавчий комітет

Калмиківської сільської ради

 


Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу.

В Україні фотозмагання відбудеться вже восьмий рік поспіль. За попередні роки учасники подали на конкурс світлини понад 4 тисяч об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили понад 80 тисяч вільних зображень, зроблених у національних природних парках, заповідних урочищах, заказниках, біосферних, природних заповідниках, на території пам’яток природи, ботанічних садів, дендрологічних та зоологічних парків. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак понад 50% пам’яток, що занесені до державного реєстру досі не мають своїх фото у Вікіпедії.

Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам`яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам'яток у кожному з 27 регіонів України; при визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу. Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету: wle@wikimedia.org.ua

Сторінки у соцмережах: facebook.com/wle.ua, instagram.com/wle_ukr

 

«Вікімедіа Україна» — громадська організація, регіональне відділення Фонду Вікімедіа, що займається підтримкою проектів Вікімедіа (Вікіпедії, Вікіновин, Вікімандрів тощо) в межах України. У 2013 році вона першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є організатором міжнародного конкурсу.



Список центрів надання адміністративних послуг,

які надаватимуть послугу з оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (послуга ID-14)

 

Область/місто

ЦНАП

адреса

е-mail

Луганська область

Луганська область

ЦНАП Кремінської РДА

92900, м. Кремінна, пр-т Дружби, 13

rdakremcentr@ukr.net

Луганська область

ЦНАП Троїцької селищної ради об'єднаної територіальної громади

92100, смт Троїцьке, квартал Молодіжний, 6

cnap.troitske@ukr.net

Луганська область

ЦНАП Новопсковської селищної ради об'єднаної територіальної громади

92302, Луганська обл., смт. Новопсков, вул. Шкільна, 15 Б

info@novopskovrada.gov.ua

Луганська область

ЦНАП Чмирівської сільської ради об'єднаної територіальної громади

92740, Луганська обл., с. Чмирівка Старобільського району, вул. Повітрофлотська, 52а,

cnap.cmyrivska.gromada@gmail.com

Луганська область

ЦНАП у м. Лисичанськ

93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Гетьманська, 63

adminposluga@lis.gov.ua

Луганська область

ЦНАП у м.Сєвєродонецьк

б-р Дружби Народів, 23-а, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93400

ispolkom@sed-rada.gov.ua
cnap@sed-rada.gov.ua

Луганська область

ЦНАП при Попаснянській районній державній адміністрації

вул. Миру, 151, м. Попасна, Луганська обл., 93300

popasna-cnap@ukr.net

Луганська область

ЦНАП Виконавчого комітету Біловодської селищної ради

вул. Центральна, 130, смт Біловодськ, Луганська обл., 92800

cnap-belovodsk@ukr.net

Луганська область

ЦНАП Красноріченської селищної ради

вул. Центральна, 20, смт. Красноріченське, Кремінський район, Луганська обл., 92913

cnap_kr-sovet@ukr.net

Луганська область

ЦНАП Марківської РДА

вул. Центральна, 22, смт Марківка, 92400

malsvet63@gmail.com

Луганська область

ЦНАП Сватівської РДА

майдан Злагоди, 43, м. Сватове, Луганська обл., 92600

admcentr.svatovo@gmail.com

Луганська область

ЦНАП Рубіжанської міської ради Луганської області

пл. Володимирська, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93011

oparu@rmr.gov.ua
ulyana.matvienko1001@ukr.net

Луганська область

ЦНАП Білокуракинської селищої ради

пл. Шевченка, 4, смт Білокуракине, Луганська обл., 92200

cnapbelokurakino@meta.ua

 


До уваги громадських формувань!

Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації!

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 19 травня 2020 року № 1716/5 "Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 , який набирає чинності 1 червня 2020 року.

Зазначеним наказом оновлені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Звертаємо увагу, що замість 24-х форм заяв зараз запроваджується лише 9 відповідних форм. Всі заяви згруповані переважно за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Тому незалежно від дій, які необхідно провести, наприклад, щодо юридичної особи - громадського формування (державна реєстрація створення юридичної особи, включення відомостей про юридичну особу, державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, державна реєстрація припинення юридичної особи), завжди подається одна затверджена форма заяви.

Міністерством юстиції України визначено основні правила заповнення заяв, що подаються для державної реєстрації

1) заява заповнюється друкованими літерами;

2) якщо певна сторінка заяви не заповнюється через відсутність відомостей, що містяться на ній, така сторінка не підписується заявником і не подається;

3) друк заяви може здійснюватися з обох сторін аркуша;

4) при обранні певних полів у заяві проставляється знак «V» або інший подібний знак, що свідчитиме про обрання певного поля;

5) відомості про кінцевого бенефіціарного власника засновника юридичної особи заповнюються та в подальшому оновлюються виключно у разі наявності серед засновників/учасників юридичної особи іншої юридичної особи;

6) відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чи засновника юридичної особи під час державної реєстрації змін чи реорганізації юридичної особи заповнюються виключно у разі, коли такі відомості потребують оновлення у зв’язку з певними змінами відомостей про таких кінцевих бенефіціарних власників;

7) заповнення у заяві більше відомостей, ніж необхідно, не заборонено та не є підставою для зупинення розгляду документів (наприклад, для державної реєстрації припинення юридичної особи окрім обов’язкового внесення відомостей про ідентифікаційний код заявником може бути внесено відомості про організаційно-правову форму та назву. 

Нагадуємо, що відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чи засновника юридичної особи подають та в подальшому оновлюють усі юридичні особи, крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій.

Щодо подання заяв в частині обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій повідомляємо, що така можливість буде реалізована з дня розміщення на вебсайті Міністерства юстиції України відповідного оголошення про можливість обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій шляхом заповнення відповідних сторінок заяв. Іншими словами, з 1 червня 2020 року заяви у зазначеній частині "не працюватимуть" – потрібно дочекатися спеціального оголошення Мін'юсту. До появи такого оголошення як і раніше, у разі виявлення заявником бажання обрати спрощену систему оподаткування та/або зареєструватися платником податку на додану вартість та/або включитися до Реєстру неприбуткових установ та організацій слід подавати окрему реєстраційну заяву.

Також, внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про номер телефону та/або адресу електронної пошти засновника/учасника, керівника чи члена керівного органу юридичної особи буде здійснюватися після доопрацювання програмних засобів цього реєстру.

Ознайомитись та завантажити оновлені форми заяв у форматі Excel та у форматі PDF можна перейшовши за посиланнями https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan-6772 або https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan-6771.

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків)


Найменування громадського об’єднання

 

          Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

          Громадське об'єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

          Найменування громадського об'єднання визначається рішенням установчих зборів під час його утворення.

          Найменування громадського об'єднання складається з двох частин - загальної та власної назв. У загальній назві зазначається організаційно-правова форма громадського об'єднання ("громадська організація", "громадська спілка").

          Власна назва громадського об’єднання може містити:

          1. Інформацію про статус громадського об’єднання ("дитяче", "молодіжне", "всеукраїнське") та/або про його вид ("екологічне", "правозахисне" тощо).

          2. Ім'я (псевдонім) фізичної особи за умови попередньої письмової згоди цієї особи або її спадкоємців, засвідченої в установленому законом порядку, якщо інше не передбачено законом.

          Власна назва навчального закладу, установи чи організації у власній назві громадського об'єднання може використовуватися лише за згоди відповідного навчального закладу, установи чи організації.

          Громадське об'єднання має право на використання свого найменування з моменту реєстрації.

          Громадське об'єднання може також мати скорочене найменування, яке визначається рішенням його установчих зборів або вищого органу управління - з'їзду, конференції, загальних зборів тощо (далі - вищий орган управління).

          Власна назва громадського об'єднання не може містити:

          1. Найменування органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, складових найменувань цих органів (міністерство, агентство, служба, інспекція, комітет, адміністрація, прокуратура, суд).

          2. Власну назву громадського об'єднання, діяльність якого заборонена в судовому порядку (протягом трьох років після набрання відповідним рішенням суду законної сили).

          3. Слова "державний", "комунальний" та похідні від них.

          4. Історичні державні найменування, перелік яких затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 липня 2016 р. № 479-р «Про затвердження переліку історичних державних найменувань».

          5. Інші позначення, використання яких обмежено законом.

          Забороняється використання найменування громадського об'єднання фізичними та юридичними особами, які не належать до цього громадського об'єднання, без згоди такого громадського об'єднання для цілей, не пов'язаних з діяльністю цього громадського об'єднання.

          Найменування громадського об'єднання викладається державною мовою. Громадське об'єднання може також викласти свою власну назву, поряд з державною мовою, іноземною мовою або мовою національної меншини.

          Для написання найменування юридичної особи використовуються великі та малі літери.

          Великі та малі літери, використані в установчих документах та при заповненні заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, вважаються тотожними.

          Зміна найменування громадського об'єднання здійснюється на засіданні вищого органу управління такого об'єднання з додержанням вимог законодавства та статуту об'єднання (за наявності).

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)


До відома населення!!!!

          На виконання Протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій  від 06.04.2020 р. № 11 під головуванням голови Луганської обласної адміністрації- керівника Луганської військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, виконавчий комітет Калмиківської сільської ради повідомляє:

  • у випадку виявлення підозрілих невідомих предметів  необхідно обережно поводитися з ними, та, у разі виявлення таких предметів звернутися до Управління ДСНС України в Луганській області;
  • у випадку проведення земляних робіт у місцях розробки ґрунту, прокладання комунікацій, обстеження на ділянках місцевості, визначених для будівництва, а також під час проведення сільськогосподарських робіт, особа, яка займається вище вказаними роботами, має забезпечити  супровід піротехнічним підрозділом Головного управління ДСНС України у Луганській області;
  • у разі володіння інформацією про імовірно небезпечні

( підтверджено небезпечні ) території Луганської області, забруднені вибухонебезпечними предметами,необхідно повідомити працівників Калмиківськоїсільської ради;

  • про необхідність дотримання правил поводження людей на водних об’єктах під час купального сезону 2020 року. 

 

Бережіть себе та будьте уважні!

 

 

Виконавчий комітет

Калмиківської сільської ради


До відома населення!

    В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинається грантова програма для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської, Донецької та Запорізької областей на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств. Грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проєктів у таких секторах економіки:

виготовлення кераміки і гончарних виробів, посуду, сувенірної продукції тощо;

виробництво текстильної продукції та одягу, виготовлення та ремонт швейних виробів;

 виробництво харчових продуктів;

виробництво зернових та олійних культур;

виробництво яловичини та коров'ячого молока;

виробництво м'яса домашньої птиці та яєць.

   Максимальна сума одного гранту: до 6500 євро у гривневому еквіваленті.

 Для участі в конкурсі бажаючі повинні заповнити заявку і з необхідними додатками подати її виключно через он-лайн систему прийому заявок за посиланням grant.ccc-tck.org.ua. Кінцевий термін подання заявок до 23:59 (за київським часом) 3 травня 2020 року. Для отримання додаткової інформації щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок просимо звертатися до Творчого центру ТЦК за електронною поштою: info@ccc.kiev.ua або за телефоном 0 (800) 406 411.

Інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-планів та інструкція з подачі он-лайн заявки розміщені в Посібнику з підготовки та подання заявок на участь у конкурсіна сайті ТЦК: ccc-tck.org.ua, на окремому сайті грантової програми http://my-ccc.org/ та на сторінці програми в соціальній мережі Facebook facebook.com/ccc.creative.centre. Крім того, в кожній цільовій області будуть проведені інформаційні заходи щодо роз’яснення умов конкурсу. Графік інформаційних заходів та їх кураторів буде розміщено додатково за посиланням: http://my-ccc.org/kohkypc-3.html

 Запрошуємо до участі у грантовій програмі та бажаємо успіху!

Виконавчий комітет

Калмиківської сільської ради


До відома населення!!!!

Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації   Луганської ОДА  Наталії Романенко

№ 12 від 07.04.2020 р. населенню заборонено відвідування цвинтарів в період з 19 по 28 квітня  2020 року включно, у період релігійних святкувань на Великдень «Пасха» та Радоницю «Червона Гірка», крім процесу поховань за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. По закінченню поховання необхідно надати інформацію до сільської ради про присутніх під час поховання з наданням дати і часу перебування, прізвища ім’я по батькові, адреси фактичного проживання, контактного номеру телефона.

 

Виконавчий комітет

 Калмиківської сільської ради

 


До відома населення!!!!

У зв’язку з введеним карантином на території нашої держави з 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року, та на виконання Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації   Луганської ОДА № 10 від 03.04.2020 р., всі громадяни, при перебуванні у громадських місцях мають вдягати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, у тому числі виготовлених самостійно, повинні мати при собі документи, що посвідчують особу.

Забороняється  переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;  перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини.

 У торгівельних закладах мають дотримуватися  умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі. Відстань у прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів; дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

Сподіваємось на ваше порозуміння!

Виконавчий комітет

Калмиківської сільської рад

 


До відома населення!!!!

З 08:00 28 березня 2020 року на територіях Луганської та Донецької областей рішенням Штабу ООС відповідно до Особливого порядку введено червоний режим, який обмежує вільне пересування та діятиме до окремого розпорядження керівництва штабу ООС.

Разом із тим, з метою недопущення погіршення економічного стану області, для суб’єктів господарювання зберігається можливість здійснення логістичних операцій, а саме вивезення/ввезення готової продукції, комплектуючих, сировини, пересування фахівців, які надають інжинірингові або інші послуги, без оформлення спеціального дозволу на підставі пред’явлення відповідних договірних документів, транспортних/видаткових накладних на вантажі або виконання послуг/робіт.

У інших випадках перетин лінії проведення операції Об’єднаннях сил здійснюється при наявності перепустки, для отримання якої необхідно звернутися до Інтернет приймальні облдержадміністрації за посиланням: http://old.loga.gov.ua/oda/faq/

 

Виконавчий комітет

 Калмиківської сільської ради

 


До відома населення!!!!

Калмиківська сільська рада повідомляє Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити з 12 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. на всій території України карантин.

 2. Заборонити до 24 квітня 2020 р.:

1) з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

 2) з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами;

5) відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

 6) відвідування спортивних та дитячих майданчиків; 

7) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

8) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів; провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп’ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або з або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів; провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп’ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними 3 масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів; торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів; діяльності закладів розміщення, в яких проживають медичні працівники та особи в обсервації, а також інші особи відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

9) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, крім перевезення: легковими автомобілями; службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів; працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для 4 сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах;

 10) перевезення пасажирів метрополітенами мм. Києва, Харкова і Дніпра;

11) перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому). Дозволяється здійснення акціонерним товариством “Українська залізниця” окремих пасажирських рейсів у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Міністерством інфраструктури, а також окремих пасажирських рейсів у міжнародному залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ та Адміністрацією Державної прикордонної служби;

12) постачальникам електричної енергії, операторам систем розподілу електричної енергії здійснювати відключення та обмеження нижче технологічного мінімуму споживання електричної енергії підприємств централізованого водопостачання та водовідведення незалежно від форми власності, вугледобувних підприємств;

13) постачальникам природного газу здійснювати припинення постачання природного газу виробникам теплової та електричної енергії (припинення забезпечення споживача необхідними підтвердженими обсягами природного газу, неподання оператору газотранспортної системи номінацій/реномінацій на транспортування природного газу для задоволення потреб споживачів, зменшення періоду постачання в інформаційній платформі оператора газотранспортної системи та/або надсилання доручень на припинення (обмеження) транспортування/розподілу природного газу для споживачів або припинення газопостачання) незалежно від форми власності, установивши, що на період встановлення карантину акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” зобов’язане на умовах та у порядку, передбачених Положенням про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 98, ст. 3226): укласти договір постачання природного газу з виробником теплової та електричної енергії незалежно від форми власності, який звернувся з 5 пропозицією укладення договору постачання природного газу, з дотриманням вимог законодавства; здійснювати постачання природного газу виробникам теплової та електричної енергії незалежно від стану виконання умов щодо розрахунків, передбачених пунктом 11 зазначеного Положення, за умови наявності укладених належним чином договорів постачання природного газу з такими виробниками теплової та електричної енергії; включити в реєстр споживачів Компанії на інформаційній платформі оператора газотранспортної системи виробників теплової та електричної енергії, з якими укладені належним чином договори постачання природного газу;

14) відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/ перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають послуги екстрено (кризово);

 15) відвідування пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пунктів тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають в таких пунктах;

16) перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

17) самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).

3. Дозволити фізичним особам — підприємцям та фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, тимчасово, на період карантину, вести облік доходів і витрат без використання книг обліку доходів і витрат (книг обліку доходів), якщо ведення зазначених книг повинно розпочатися після встановлення карантину, за умови подальшого подання такими особами книг обліку доходів і витрат (книг обліку доходів), до яких внесені дані про доходи та витрати, отримані (здійснені) ними протягом карантину, для реєстрації до контролюючих органів протягом трьох місяців з дня прийняття рішення про відміну карантину.

4. Встановити, що особами, які потребують самоізоляції, є: особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків; особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації; 6 особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури. Лікуючий лікар хворого або особи з підозрою на інфікування COVID-19 визначає строк самоізоляції на підставі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Працівники державних установ Міністерства охорони здоров’я епідеміологічного профілю визначають персональний перелік осіб, які потребують самоізоляції у зв’язку з контактом з хворим на COVID-19 та вносять інформацію до відповідних інформаційних систем. У разі призначення зобов’язання щодо самоізоляції: особа зазначає місце своєї самоізоляції та інформацію про засоби зв’язку (номер телефону), короткі відомості про стан здоров’я та хронічні захворювання на час самоізоляції (за згодою особи); повідомляється, що за надання неправдивих відомостей про місце своєї самоізоляції, інформації про засоби зв’язку, недотримання режиму самоізоляції особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності. До відповідних інформаційних систем (зокрема до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг) вноситься інформація про прізвище, ім’я, по батькові особи, дату її народження, місце самоізоляції та засоби зв’язку (номер телефону), чи особа проживає сама, чи є можливість піклування про неї іншими особами в період самоізоляції. За згодою особи також вносяться короткі відомості про хронічні захворювання та стан здоров’я на час самоізоляції. Особи, які потребують самоізоляції, можуть внести самостійно інформацію до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг за умови наявності технічної можливості. Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають. Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які хворі на COVID-19) та заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, дозволяється відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції, за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок без клапану видиху. Переміщення осіб, які не досягли 14 років, здійснюється у супроводі батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків,  батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону за умови дотриманням вимог, визначених цим пунктом. Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які хворі на COVID-19) та заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, дозволяється двічі на день вигул домашніх тварин. У невідкладних станах особа, яка перебуває на самоізоляції, звертається за екстреною медичною допомогою. Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється працівниками Національної поліції та Національної гвардії, працівниками державних установ Міністерства охорони здоров’я епідеміологічного профілю, уповноваженими органами місцевого самоврядування посадовими особами, у тому числі з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

 5. Установити, що обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів), які визначаються обласними, Київською міською державними адміністраціями, підлягають:

особи, які заявили про добровільну госпіталізацію до обсерватора (ізолятора) у зв’язку з неможливістю дотримання вимог самоізоляції; особи, які двічі порушили умови самоізоляції (крім осіб, визначених абзацом четвертим пункту 4 цієї постанови);

особи, які мали контакт із хворими або мають ознаки інфікування COVID-19 та відмовляються від медичного обстеження, за направленням лікуючого лікаря;

особи, які здійснюють перетин державного кордону (крім осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою);

 особи, які в’їжджають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя через контрольні пункти в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї (крім співробітників Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, співробітників акредитованих в Україні дипломатичних місій, зокрема тих, які провадять моніторинг ситуації та доставку гуманітарної допомоги населенню, що проживає на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м.  Севастополя, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою). Перелік осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні, осіб, що належать до дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, інших відповідних осіб міжнародних організацій, які не підлягають обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів), визначається Міністерством закордонних справ. Строк обсервації становить 14 днів. Діти, які не досягли 12 років, підлягають госпіталізації до обсерватора (ізолятора) разом з одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону. Госпіталізація до обсерваторів та/або ізоляторів осіб, визначених у цьому пункті, забезпечується в межах компетенції Міністерством інфраструктури, Міністерством розвитку громад та територій і Міністерством охорони здоров’я.

 Особа, яка має ознаки захворювання на COVID-19, підлягає обов’язковому медичному огляду, за результатами якого може бути направлена на самоізоляцію.

6. Національна поліція здійснює супроводження транспортних засобів, а також аварійно-рятувальної та іншої спеціальної техніки під час транспортування організованих груп людей (більше ніж 40 осіб) до обсерваторів (ізоляторів).

7. Міністерству цифрової трансформації до 5 квітня 2020 р. розробити електронний сервіс з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг для можливості проведення моніторингу щодо додержання самоізоляції та/або обсервації (ізоляції) особами, зазначеними в пунктах 4 і 5 цієї постанови, за наявності згоди відповідної особи. Порядок інформаційної взаємодії Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, інформаційних систем Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції, інформаційних систем Міністерства охорони здоров’я та державної установи “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”, які мають необхідні для проведення зазначеного моніторингу дані, встановлюється Міністерством цифрової трансформації та держателем відповідної інформаційної системи.

8. Міністерству охорони здоров’я забезпечити тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних.

 9. Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції: забезпечити охорону публічної (громадської) безпеки і порядку на прилеглій території до об’єктів госпіталізації осіб, хворих на COVID-19, обсервації (ізоляції); забезпечити в межах компетенції контроль за дотриманням режиму обсервації (ізоляції), самоізоляції; посилити патрулювання громадських місць; вжити інших заходів, спрямованих на виконання цієї постанови.

10. Рекомендувати центральним і місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям на час дії карантину забезпечити: позмінну роботу працівників та/або за можливості віддалену роботу в режимі реального часу через Інтернет; відстань у прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів; дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень; цілодобовий та/або подовжений режим (графік) роботи юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, які провадять діяльність, яка є дозволеною відповідно до цієї постанови (без необхідності здійснення окремого погодження такого режиму (графіка).

 11. Обласним, Київській міській державним адміністраціям: забезпечити облаштування спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції), харчування, транспортування до них осіб, у тому числі від пунктів пропуску через державний кордон та контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, що потребують обсервації (ізоляції), медичне спостереження за ними; встановити особливий режим на в’їздах і виїздах на/з території областей громадян і транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури, а в разі погіршення епідемічної ситуації обмежити переміщення між областями; у разі потреби забезпечити оперативне відкликання з очної форми навчання на заочну лікарів-інтернів для залучення до надання медичної допомоги; створити на в’їздах і виїздах на/з території областей контрольнопропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форми 10 власності, частин та підрозділів Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ; організувати проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах; вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

 

 

 

З повним текстом даної постанови Кабінету Міністрів України можна ознайомитися на офіційному сайті Калмиківської сільської ради у розділі ОБ’ЯВИ.

 

Бажаємо всім здоров’я!

 

 

 

Виконавчий комітет

 Калмиківської сільської ради


 

Державна реєстраціяструктурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) повідомляє, що реєстрація структурного утворення політичної партії, передбаченого статутом партії, здійснюється в порядку, визначеному Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”. 

Суб'єктом державної реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, місцезнаходженням якого є населені пункти Луганської області, є Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.  

Для державної реєстрації створення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, подаються такі документи:

- заява про державну реєстрацію структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, форми 18, затвердженої Наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 “Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630 (із змінами);

-  копія статуту політичної партії;

- примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) протоколу установчих зборів (конференції) про утворення структурного утворення політичної партії, невід’ємною частиною якого є реєстр осіб, які брали участь в установчих зборах (конференції);

- документ, що підтверджує створення структурного утворення політичної партії, відповідно до статуту політичної партії, на підставі якого воно діє.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, здійснюється не пізніше 10 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

Державна реєстрація структурних утворень політичної партії, що не має статусу юридичної особи, здійснюється безкоштовно.

Контактні номери телефону відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) з питань державної реєстрації громадських формувань: 0645242216, 0953624202.


Онлайн послуги та засоби онлайн консультування Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків). Як подати документи для державної реєстрації громадських формувань у період карантину

У зв'язку з впровадженням та продовженням дії низки обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує про доступні засоби отримання консультацій та подачі документів для державної реєстрації громадських формувань.

Так, отримати консультації з питань державної реєстрації громадських формувань у Луганській області можна звернувшись за телефонами 0645242216, 0953624202, а також скориставшись Онлайн чатом з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/online-chat-gf/.

За допомогою Онлайн чату можна поставити і отримати повну відповідь в режимі реального часу. У разі, якщо питання поставлено в неробочий час, можна залишити адресу електронної пошти на яку спеціалісти нададуть відповідь одразу, після початку роботи.

Також, у нагоді стануть послуги Онлайн будинку юстиції, за посиланням https://online.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна перевірити тотожність найменування громадської організації, новоствореній громадській організації зі статусом юридичної особи подати документи для проведення попередньою правової експертизи документів, а також подати документи онлайн для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

Звертаємо увагу, що для подачі документів для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи засновникам громадської організації необхідно мати електронний цифровий підпис!

Крім того, законодавством передбачена можливість для подачі документів поштовим відправленням для проведення реєстраційних дій. Документи для проведення державної реєстрації громадських формувань у Луганській області необхідно надсилати за адресою – 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд.22.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання документів поштовим відправленням, підпис заявника на відповідній формі заяви засвідчується нотаріально!

Всі зазначені засоби допоможуть в отриманні консультацій, надають можливість скористатися різними шляхами подачі документів для державної реєстрації громадських формувань, при цьому не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей!

Прості речі рятують ЖИТТЯ!

#ЗАЛИШАЙСЯВДОМА


Шановні громадяни!!!

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширення коронавірусної інфекції!

 

Пам'ятайте, відповідальність – рятує життя!

 



До уваги громадських формувань!

Своєчасно повідомте про прийняті рішення!

Однією з підстав для зупинення розгляду документів, встановлених пунктом 7 частини першої статті 27 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", є подання документів з порушенням встановленого законодавством строку для їх подання.

Для уникнення таких обставин та своєчасного повідомлення суб'єкта державної реєстрації про зміни до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує строки та терміни, що встановлені діючим законодавством, в межах яких громадським формуванням необхідно звернутись до суб'єкта державної реєстрації:

протягом 60 днів з дня прийняття відповідного рішення – для громадського об'єднання;

10-денний строк після прийняття відповідного рішення – для політичної партії, структурного утворення політичної партії передбаченого статутом політичної партії;

60-денний термін – для організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців;

60-денний строк – для творчої спілки, територіального осередку творчої спілки;

протягом 15 днів – для постійно діючого третейського суду, у разі внесення змін до Положення про постійно діючий третейський суд та/або регламенту третейського суду або списку третейських суддів постійно діючого третейського суду.

Державну реєстрацію громадських формувань, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області, здійснює Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

Також, документи для державної реєстрації можна також подати через центри надання адміністративних послуг у Луганській області, що забезпечують прийом та видачу документів у сфері державної реєстрації громадських формувань.

_________________________________________________________

 

29/11/2019 р.Калмиківська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення на першому поверсі одповерхового будинку загальною площею 14.7 м. кв. за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Світле вул. Центральна, 1.

 Балансоутримувач – Калмиківська сільська рада Старобільського району Луганської області.

         Умови конкурсу:

        1. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

        2. Щомісячна компенсація вартості спожитих комунальних послуг.

        3.Утримання приміщення у належному стані, за необхідності проведення поточного ремонту, що не спричиняє права власності орендарем на об'єкт комунальної власності.

         4. Суборенда орендованого об  заборонена.

        5. Витрати , пов'язані з проведенням незалежної оцінки об'єкту оренди, покладаються на переможця конкурсу.

  Конкурс відбудеться 8 червня 2018 року  о 10.00 год. у приміщенні Калмиківської сільської ради за адресою: Луганська обл.             Старобільський р-н с. Калмиківка  вул. Аграрна, 25.

         Кінцевий термін подання пропозицій 6 грудня 2019 року.

         Телефон для довідок : (06461) 9 – 61 -36.


Наукова та інноваційна діяльність у Луганській області за 2018 рік


Резолюція
координаційної наради
національно-патріотичних організацій
від 14.10.2019 року

Ми, представники національно-патріотичних організацій України, які ведуть активну діяльність в сфері національно-патріотичного виховання, що нижче підписались,

Будучи переконаними, що однією з причин, яка зробила можливою російську агресію в Криму і на Донбасі та подальшу втрату контролю Україною над частиною своїх територій, була байдужість держави щодо питань національно-патріотичного виховання своїх громадян, формування у них громадянської (національної) ідентичності та зміцнення їх національної свідомості;

Усвідомлюючи вагомий вклад пагріотично-налаштованих громадян, зокрема добровольців і волонтерів, в захист незалежності та територіальної цілісності України, під час Революції Гідності та збройної агресії з боку РФ;

Вважаючи національно-патріотичне виховання першим кроком до розвитку української громадянської ідентичності та до формування оборонної свідомості у молодих людей, а також фундаментом національної безпеки;

Розглядаючи військово-патріотичне виховання не окремо, а лише як складову комплексної системи національно-патріотичного виховання разом з громадсько-патріотичним та духовно-моральним вихованням;

Враховуючи досягнення відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України за 2015-2019 роки*, зокрема наступні:

-Затверджено Стратегію національно-патріотичного виховання;

-Запроваджено базові національні цінності: Самобутність, Воля, Соборність. Гідність Українського народу;

-Затверджено План дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки;

-Проведено понад 200 всеукраїнських та міжнародних заходів з НПВ,

-Запроваджено конкурс проектів інститутів громадянського суспільства у сфері національно-патріотичного виховання, завдяки чому реалізовано понад 60 всеукраїнських та міжнародних проектів з НПВ;

-Заходами і проектами з НПВ інформаційно охоплено 2 млн осіб;

-Створено координаційні ради з НПВ при місцевих держадміністраціях для міжвідомчої взаємодії;

-Прийнято 19 обласних програм з НПВ;

-Збільшено к-сть молоді, яка ідентифікує себе з Україною;

-Збільшено к-сть молоді, яка позитивно ставиться до національних героїв;

-Збільшено к-сть громадсько-активної молоді;

-Збільшено рівень внутрішньої мобільності молоді;

-Налагоджено співпрацю з представниками Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Польщі, Грузії, кримських татар;

-Збільшено рівень довіри молоді до державних інституцій;

-Налагоджено взаємодію та співпрацю в сфері НПВ з відомствами сектору безпеки і оборони: ЗСУ, ДПСУ, ДСНС, СБУ, НПУ, НГУ, РИБО;

-Налагоджено співпрацю в сфері НПВ з прикордонними районами України;

-Налагоджено співпрацю між громадськими об’єднаннями через заходи і проекти з НГІВ;

•Детальна інформація розміщена в презентаційних посібниках «Співпраця» за 2017, 2018 і 2019 роки та в результатах експертно-аналітичного дослідження щодо формування стандартів національно-патріотичного виховання та визначення індикаторів ефективності проведення заходів:

http://www.dsmsu.gov.ua/media/2019/05/23/16/SPIVPRACY а2019.pdf http://dsmsu.gov.ua/media/2018/03/26/26/Spivpratsya-18_%281 %29.pdf http://dsmsu.gov.ua/media/2017/06/29/38/Spivprac ya. pdf

http://dsmsu.gov.ua/media/2018/03/22/18/REZY LTATI_DRYK_ed.pdf

Враховуючи відсутність серед оприлюднених сфер діяльності новоствореного Міністерства культури, молоді та спорту України окремої сфери з національно-патріотичного виховання;

Враховуючи, що впродовж 2015-2019 років частка бюджету Міністерства молоді та спорту України на сферу національно-патріотичного виховання складала менше 0,5 %, а за реалізацію цієї сфери на всеукраїнському та міжнародному рівнях відповідало всього 7 державних службовців;

Усвідомлюючи загрози та наслідки ведення інформаційної гібридної війни та збройної агресії з боку РФ, та наслідки імовірного зникнення окремої державної політики з національно-патріотичного виховання у зв’язку ліквідацію Міністерства молоді та спорту України, зокрема наступні:

-Повернення до неякісного формату патріотичного виховання дітей та молоді

(шароварництво, радянська виховна методика, тощо);

-Зникнення стандартів в сфері НПВ;

-Збільшення к-сті молоді, не готової до захисту територіальної цілісності та незалежності України;

-Збільшення впливу інформаційних атак з боку держави-агресора;

-Зменшення темпів трансформації постколоніальної, посттоталітарної. постгеноцидної свідомості громадян України;

Звертаємось до Вас для співпраці та координації наших зусиль, щоб домогтись підтримки з боку держави сфери національно-пагріотичного виховання, зокрема через досягнення наступних цілей:

  1. Визначити формування громадянської (національної) ідентичності та національно-патріотичне виховання пріоритетом нової Стратегії національної безпеки України;
  2. Визначити єдиний Центральний Орган Виконавчої Влади, неперевантажений державними політиками, який координуватиме всі інші органи влади у сфері НПВ, і розроблятиме відповідну державну політику та її цілі;
  3. Продовжити роботу органів державної влади в сфері НПВ відповідно до національних цінностей та індикаторів ефективності, які напрацьовані експертним середовищем та описані в Стратегії національно-патріотичного виховання;
  4. Визначити сферу національно-патріотичного виховання однією зі стратегічних державних політик новоствореного Міністерства культури, молоді та спорту України та сприяти реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання та плану дій щодо її реалізації;
  5. Створити окремий Директорат з формування іромадянської (національної) ідентичності, який формуватиме державну політику в сфері НПВ і продукуватиму смисли для інших сфер та державних політик;
  6. Створити Державне агентство при Кабінеті Міністрів України, яке реалізовуватиме державну політику в сфері НПВ;
  7. Створити окремий структурний підрозділ в державній установі "Всеукраїнський молодіжний центр", який сприятиме національно- патріотичному вихованню молоді і відповідатиме за проведення всеукраїнських та міжнародних заходів і проектів у відповідній сфері;
  8. Прийняти розпорядженням КМУ "План дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки";
  9. Затвердити постановою КМУ "Концепцію Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2020­2025 роки", розробити та затвердити відповідну державну програму;
  10. Збільшити видатки з державного та місцевих бюджетів на сферу національно-патріотичного виховання;
  11. Продовжити підтримку інститутів громадянського суспільства шляхом проведення конкурсу проектів з НПВ згідно Постанови КМУ №1049;
  12. Підготувати проект Закону про формування національної ідентичності та прийняти на його основі відповідний Закон;
  13. Негайно розпочати визначення переможців Конкурсу проектів з НПВ серед громадських об'єднань на 2020 рік.

Контакти для звороттнього зв'язку


 До уваги споживачів, які мають пільги  на оплату житлово-комунальних послуг! 

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2I89-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надасться у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захищу населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціальної о захисту населення на отримання  готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв'язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг AT «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживания. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.


Дата: 22.10.2019р.

Згідно Регламенту Калмиківської сільської ради, на виконання розпорядження Калмиківського сільського голови  «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Калмиківської об'днаної територіальної  громади» 

  Калмиківська ОТГ  оголошує  конкурс на створення офіційної символіки Калмиківської об'єднаної територіальної  громади

  Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 22.10.2019р. по 21.11.2019 р;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання з них кращих – з 21.11.2019 по 23.11.2019 р.;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 23.11.2019 р.

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 03.12.2019 р.;

5 етап – затвердження  Калмиківської  сільською радою офіційної символіки Калмиківської  територіальної громади.

  Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Калмиківської сільської територіальної громади, а саме: створення ескізу герба та прапора територіальної громади.

Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки Калмиківської  територіальної громади;

- пробудження у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної самосвідомості;
- розроблення та створення офіційної символіки Калмиківської територіальної громади
  (герба, прапора).

   У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі у конкурсі особа подає:

- заявку на участь у конкурсі  зразок тут;

- кольорове зображення герба територіальної громади (на аркуші паперу формату А4,  або в електронному вигляді у форматі jpg, розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А4, або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4, або в електронному вигляді у форматі jpg з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4, або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

 Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

 Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

До проектів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора(авторів):
–Прізвище,ім’я,по-батькові;
–Адреса;
–Контакти,телефони;
– Інші відомості (вік, освіта, місце роботи, та ін.).

 Вимоги до конкурсних робіт

Вимоги до ескізу герба та прапора територіальної громади

Герб територіальної громади

  Ескіз герба Калмиківської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

 Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність  сел Калмиківської громади.

Прапор територіальної громади

  Ескіз прапора Калмиківської територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

  На ескізі прапора можуть бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

  Прапор громади  не може мати розміри більші за Державний ПрапорУкраїни.  

   Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів -легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком населених пунктів Калмиківської  територіальної громади Луганської області, розкриття змісту назви, відображення якихось специфічних місцевих особливостей. 

Порядок подачі конкурсних робіт

   Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до виконавчого комітету Калмиківської сільської ради на адресу: вулиця Аграрна,25, с. Калмиківка, Старобільський р–н, Луганська обл., 92711.тел. 06461 9 61 37

   Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку  srkalmikivka@ukr.net  з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор територіальної громади»

Нагородження переможців конкурсу .

  Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи набрали найбільшу кількість голосів за підсумками громадського голосування та були затверджені Калмиківською сільською радою, як офіційна символіка територіальної громади.

  Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади  одержує  почесну грамоту та приз. У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора є різні особи, почесну грамоту та приз   отримує кожен учасник.

  Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні  майнові авторські та суміжні права на символіку організатору конкурсу –Виконавчому комітету Калмиківської сільської ради. 

- Розпорядження Калмиківського сільського голови  «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Калмиківської об'днаної територіальної  громади» 


21.09.2019 р.

 Інформація щодо кандидатури делегата до Госпітальної ради.

 Делегувати до госпітальної ради  від Калмиківської ОТГ в.о. старости Савенко Ганну Олексіївну. 


ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«С Е Р Ц Е  Д О  С Е Р Ц Я»

03062, Україна, м.Київ, вул. Щербаківського, 31/40, оф. 62, тел.: +38 044-501-01-15, e-mail: info@sds.in.ua, www.sds.in.ua

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до  01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти  навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, органи місцевого самоврядування, співробітників медичних, культурно-освітніх, навчальних закладів, ЗМІ, інших організацій та установ соціального та гуманітарного напрямку діяльності про зазначену вище поїздку.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98,  093- 214-64-17.

            Додаток: 1 арк.

Додаток до листа

Державний секретар                                                       Ростислав КАРАНДЄЄВ


 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ (КОРИСТУВАЧІВ) ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!

 

Відповідно до п. 2 Прикінцевих положень ЗУ «Про Державний земельний адасір» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 р., та які не внесені до Державного реєстру земель (відсутні на Публічній кадастровій карті України), їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельних ділянок комунальної власності).

Таким чином, якщо земельним ділянкам посвідченим червоними, жовтими та зеленими (до 2004 р.) державними актами не присвоєно кадастрові номери, Вам необхідно звернутись до проектної землевпорядної організації та замовити технічну документацію із землеустрою, після чого земельній ділянці буде присвоєно кадастровий номер, виданий Витяг про державну реєстрацію земельної ділянки і можливо буде отримати у Відділі Держгеокадастру Витяг про її нормативну грошову оцінку для сплати податків та зборів.

У разі, якщо кадастрові номери земельних ділянок були визначені до 01.01.2013 р., але в Публічній кадастровій карті земельні ділянки відсутні, необхідно звернутись до Центру надання адміністративних послуг та замовити внесення інформації до Державного земельного кадастру. Якщо у Відділі У Старобільському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській обл. буде в наявності затверджена землевпорядна документація, відомості про земельну ділянку будуть внесені на безоплатній основі.

Без отримання кадастрового номеру на земельну ділянку не можливо буде сплатити податки (орендну плату) за користування землею, і, відповідно, податкові органи будуть приймати заходи реагування.

За детальною інформацією звертатись до землевпорядника сільської ради.     

 


Калмиківська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення на першому поверсі двоповерхового будинку загальною площею 42,16 м кв ( з урахуванням коридорів) за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка вул. Аграрна, 25.

 Балансоутримувач – Калмиківська сільська рада Старобільського району Луганської області.

         Умови конкурсу:

        1. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

        2. Щомісячна компенсація вартості спожитих комунальних послуг.

        3.Утримання приміщення у належному стані, за необхідності проведення поточного ремонту, що не спричиняє права власності орендарем на об'єкт комунальної власності.

         4. Суборенда орендованого об  заборонена.

        5. Витрати , пов'язані з проведенням незалежної оцінки об'єкту оренди, покладаються на переможця конкурсу.

  Конкурс відбудеться 8 червня 2018 року  о 10.00 год. у приміщенні Калмиківської сільської ради за адресою: Луганська обл.             Старобільський р-н с. Калмиківка  вул. Аграрна, 25.

         Кінцевий термін подання пропозицій 7 червня 2018 року.

         Телефон для довідок : (06461) 9 – 61 -36.


Про оголошення конкурсу на посаду спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку


 

Про оголошення конкурсу на посаду спеціаліста (юрист) сільської ради.


 

     Про розробку проектно-кошторисної документації  дитячого    майданчика  з  вуличними  спортивними  тренажерами,  альтанками  в   межах  с. Калмиківка  вул.Аграрна.


 

    Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Облаштування дитячого майданчика  з  вуличними  спортивними тренажерами,  альтанкою  в межах  с. Калмиківка

ДО   УВАГИ   НАСЕЛЕННЯ   КАЛМИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ !

  4 вересня  2018 року о 10.00 год.

в    Калмиківському     сільському    клубі

 відбудуться збори громадян сел Калмиківської сільської  ради.

порядок  денний:

  1. Зустріч з представниками Старобільського УСЗН   щодо змін  призначення субсидій у 2018 році.
  2. Перевибори голови ГО «Калмиківське сяйво».

 

 Про  оголошення конкурсу на посаду  спеціаліста. 2019 рік. 

      Про затвердження Переліку  видів громадських робіт на 2019 рік.

      Про  оголошення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення


03.06.19 Калмиківська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення на першому поверсі двоповерхового будинку загальною площею 17,1 м. кв.  за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка вул. Аграрна, 25.

        Балансоутримувач – Калмиківська сільська рада Старобільського району Луганської області.

               Умови конкурсу:

        1. Строк оренди 2 роки 11 місяців.

        2.Утримання приміщення у належному стані, за необхідності

проведення поточного ремонту, що не спричиняє права власності орендарем на об'єкт комунальної власності.

         3. Суборенда орендованого об   заборонена.

        4. Витрати , пов'язані з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, покладаються на переможця конкурсу .

   Конкурс відбудеться 10 червня 2019 року  о 10.00 год. у приміщенні Калмиківської сільської ради за адресою: Луганська обл. Старобільський р-н с. Калмиківка  вул. Аграрна, 25.

         Кінцевий термін подання пропозицій 09 червня 2019 року.

         Телефон для довідок : (06461) 9 – 61 -36.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *