Інформація, оголошення, різне

05.04.2019 р. ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись  Законом  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Земельного Кодексу України,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  та згідно діючого законодавства  України  05 квітня 2019 року  Калмиківською  сільською   радою  розпочато  процедуру  розгляду  та врахування  пропозицій  громадськості  до "Генерального плану розвитку  села Новодонбаське,   Старобільського району,  Луганської області".

Метою розроблення проекту  є вирішення   питання щодо  задоволення потреб мешканців села у реалізації гарантованого законом права власності на земельні ділянки та ін..

Замовником  проекту,  згідно рішення сесії, є Калмиківська сільська рада, розробник  -     ДП    УДПІ “Укрміськбудпроект” м.Харків .

Ознайомитись з документацією Генерального плану  можна на офіційному сайті сільської ради в розділі  « Земельна документація», або в Калмиківській сільській раді,  за адресою: с. Калмиківка вул. Аграрна 25, Старобільський район, Луганська область. Тел. для довідок 06461 9 61 37.

Останній строк  подання пропозицій,  щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості ,  закінчується – 05 .05. 2019 року.

20.05.2019 р. ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись  Законом  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Земельного Кодексу України,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  та згідно діючого законодавства  України  20 ТРАВНЯ 2019 року  Калмиківською  сільською   радою  розпочато  процедуру  розгляду  та врахування  пропозицій  громадськості  до "Генерального плану розвитку  села Калмиківка,   Старобільського району,  Луганської області".

Останній строк  подання пропозицій,  щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості ,  закінчується – 20 .06. 2019 року.